Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje  – Lajmi.net
Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje 
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:46, 15 April 2019
Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat.

Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë për të ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Nuk ka munguar edhe supriza nga dy vajzat e saj, kështu duke e bërë këngëtaren të ndihet mjaft mirë. Kështu të paktën është shprehur ajo me postimin e disa imazheve në Instagram aty ku shihet një tortë dhe numri 33 (vitet e Fjollës) po ashtu një buqetë me lule e çokollada.

“Surpriza më e bukur, engjujt e mi”, ka shkruar ajo pranë njërit postim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO