Befasia që e fejuara ia bëri Xhakës (FOTO)

21:19 | 11 Qershor 2016

E fejuara e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e ka suprizuar mesfushorin shqiptar para ndeshjes Shqipëri – Zvicër.

Bukuroshja i ka bërë thonjtë të kuq duke shënuar inicialet e emrit të të dashurit të tij të zemrës, si dhe numrin 10 që ai mban në fanellë.

Leonita ishte e pranishme në stadium ku Zvicra e të Granitit mposhti 1:0 Kombëtaren shqiptare

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.