Befasi e madhe: Samir Nasri po rikthehet në Premierligë – Lajmi.net
Befasi e madhe: Samir Nasri po rikthehet në Premierligë
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 18:43, 8 November 2018
Samir Nasri po rikthehet në Premierligë.

Samir Nasri është lojtar i lirë, pasi ka qenë i suspenduar për 18 muaj për shkak të dopingut.

Sulmuesi francez ka zgjuar interesimin e West Hamit, pasi Manuel Pellegrini e dëshiron ri-bashkimin me të, përcjell “lajmi.net”.

Trajneri dëshiron të shtoj më shumë opsione në sulm, pasi Jack Wilshere, Manuel Lanzini, Andriy Yarmolenko dhe Carlos Sanches, janë të lënduar.

Në garë për shërbimet e Nasrit është edhe Evertoni, mirëpo ‘çekanët’ po i prijnë garës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO