Befasi e madhe: Lewandowski në Premierligë – Lajmi.net
Befasi e madhe: Lewandowski në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:37, 16 April 2018
Sipas "Daily Star", klubi londinez do ta dërgojë ofertën në qershor.

Robert Lewandowski mund të transferohet në Premierligë.

Chelsea është futur fuqishëm në garë për polakun, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Daily Star”, klubi londinez do ta dërgojë ofertën në qershor.

Lewa kërkohet me ngulm edhe nga Real Madridi, andaj do të shohim një betejë në fortë në afatin kalimtar për shërbimet e shtatgjatit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO