Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Bebe Rexha shfaqet joshëse duke kërcyer me fustanin elegant

8:27 | 10 Tetor 2019

Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe pranë postimit të videos./Lajmi.net/

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on