Bebe Rexha publikon këngën e re – Lajmi.net
Bebe Rexha publikon këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:59, 4 July 2018
Këngëtarja Bebe Rexha e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Knees’ dhe vjen në kuadër të albumit ‘Expectations’, shkruan lajmi.net

‘Pillow’, ‘Grace’, ‘Shining Star’ dhe ‘Sad’ janë disa nga projektet e saj muzikore të cilat poashtu bëjnë pjesë në albumin e lartëpërmendur.

Ndryshe këngëtarja shqiptare me famë botërore është kujdesur për tekstet e të gjitha këngëve dhe ende nuk dihet nëse kanë të bëjnë me jetën e saj private./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO