Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Bebe Rexha pozon joshëse para pasqyrës

19:06 | 10 Dhjetor 2019

Bebe duket tërheqëse në postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e ka publikuar një foto të re në Instagram, imazh në të cilin duket joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo foton e ka realizuar në pasqyrën e banjos dhe ka marrë vëmendjen.

“Mirëmëngjes, nëse e di, e di. Puthje”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar. Kujtojmë se Bebe gjithmonë ka treguar se është krenare që është shqiptare dhe këtë po e dëshmon çdo ditë e më shumë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Good morning. If you know you know. 👅 #Kiss

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on