Bebe Rexha pjesë e një roli filmik

Bebe Rexha do ta luajë një rol në një film.

ShowBiz

29/10/2020 12:02

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, do të jetë pjesë e një roli filmik, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Pra, Bebe Rexha do të jetë pjesë e komedisë “Queenpins” përkrah aktores amerikane, Kristen Bell.

 

View this post on Instagram

 

Can’t wait for this ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“Mezi pres për këtë”, ka shkruar Bebe pranë një postimi të fundit në Instagram.

Aron Gaudet dhe Gita Pullapilly po ashtu qëndrojnë prapa kësaj ngjarjeje, të cilët njëherësh kanë shkruar edhe skenarin.

“Ky është një film perfekt për Bebe për të bërë debutimin e saj. Ajo është një femër talente e jashtëzakonshme dhe një super yll ndërkombëtar dhe ne e duam atë për këtë rol si Tempe Tina. Ne e dimë që ajo do të shtojë kaq shumë argëtim, talent dhe personalitet në këtë kast”, tha kryetari i STX, Adam Fogelson./Lajmi.net/