Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Bebe Rexha pëson sulm gjatë koncertit

8:32 | 13 Gusht 2019

Bebe Rexha ka pësuar një sulm të asmës gjatë koncertit të fundit.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura jo vetëm për shqiptarët por edhe për publikun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka kaluar momente të vështira gjatë koncertit të fundit në San Francisco, gjatë performancës Bebe kishte pësuar një sulm të astmës dhe përkundër kësaj ajo nuk ndali së performuari.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja me një video të publikuar në Instagram.

“Në këtë pikë të performancës unë isha duke pësuar një sulm të plotë të astmës së shkaktuar nga një reaksion alergjik. Unë isha duke u mbushur me ajër, por nuk doja të ndaloja performancën sepse doja t’ju jepja shfaqjen që e meritonit. Faleminderit San Fran, ju jeni gjithmonë të mirë për mua dhe tani unë ndihem më mirë”. /Lajmi.net/