Bebe Rexha merr pjesë në “ACM Awards”, mahnit me paraqitjen – Lajmi.net
Bebe Rexha merr pjesë në “ACM Awards”, mahnit me paraqitjen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:01, 16 April 2018
Artistet shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare tani janë të pranishme në pothuajse çdo event që mbahet nga bota e artit.

Bebe Rexha mbrëmë ka qenë e ftuar speciale në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “ACM Awards”, shkruan lajmi.net.

Ajo u shfaq me një fustan të zi në tapetin e kuq, veshje me të cilën fokusonte belin e sheshtë dhe të pasmet bombastike.

Këngëtarja ka kryer edhe një performancë në skenën e “ACM”, në këtë rast këndoi hinin e saj shumë të suksesshëm “Meant to Be”.

Si në shumë paraqitje të saj të fundit, edhe këtë herë për grimin e Bebe Rexhës u kujdes grimeri shqiptar Mario Dedivanovic. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO