Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë – Lajmi.net
Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:22, 11 February 2019
Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston.

Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kjo nuk e ka penguar aspak Beben e cila në Instagram i ka ndarë disa foto pas përfundimit të ‘Grammyt’ aty ku shihet duke hedhur vallen.

”Fituam apo humbëm ne festojmë. Sepse në zemrat tona ende jemi fitues (kështu të paktën mendon nëna ime)”, ka shkruar Bebe Rexha pranë postimit, foto në të cilat shihet duke u argëtuar shumë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO