Bebe Rexha fotografon vetëm të pasmet dhe i hedh në Instagram

Këngëtarja, Bebe Rexha ka fotografuar të pasmet dhe foton e ka hedhur në Instagram.

ShowBiz

05/01/2019 21:39

Nuk janë të pakta rastet kur artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha provokon ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit të ndarë me fansat ka befasuar të gjithë kur fotografon vetëm të pasmet. “Diku në deti”, shkruan ajo.

Rexha është kritikuar shpesh për format fizike por që ajo është deklaruar disa herë se ndihet shumë mirë me to.

Sido që të jetë, për këto linja bombastike do e kenë zili të gjithë femrat e tjera.

E sa i përket karrierës profesionale, vitin e kaluar ka qenë tejet e suksesshme me projekte e mbrëmje të ndryshme muzikore. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsRAUJ5nIs9/