Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas” – Lajmi.net
Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e “Coachellas”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:20, 17 April 2018
Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali "Coachella", i cili mbledh emrat më të njohur nga bota e muzikës.

Pjesë e këtij festivali me performanca kanë qenë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Bebe Rexha ka performuar dje para fansave të saj, bashkë me reperin e famshëm Eminem.

Në kanalin YouTube tashmë është publikuar performanca madhështore e tyre, ku elektrizuan gjithë skenën e “Coachella”.

Bebe Rexha këto ditë ka publikuar dy prej këngëve që do të jenë pjesë e albumit të saj “Expecations”, “Ferrari” dhe “2 Souls on fire”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO