Beatrix uron Einxhel Shkirën për shtatzëninë: Unë premtoj se do të jem tezja më e mirë

Mbrëmë, moderatorja, Einxhel Shkira përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ konfirmoi shtatzëninë e saj. Lidhur me këtë lajm pati reagime të shumta nga personazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net. Së fundmi reagoi edhe artistja Beatrix Ramosaj duke uruar çiftin Dagz dhe Einxhël me fjalët më të ëmbla. “Urime për dy nga njerëzit e mi më…

ShowBiz

16/08/2022 16:00

Mbrëmë, moderatorja, Einxhel Shkira përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ konfirmoi shtatzëninë e saj.

Lidhur me këtë lajm pati reagime të shumta nga personazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reagoi edhe artistja Beatrix Ramosaj duke uruar çiftin Dagz dhe Einxhël me fjalët më të ëmbla.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë,”-shkroi këngëtarja  krahas videos së postuar nga Einxhel./Lajmi.net/