Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

10:49 | 23 Maj 2020

Foto: Instagram

Beatrix provokoi me fustanin e bardhë.

Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta.

Ajo provokoi duke ngritur fustanin lart dhe vuri në pah këmbën, ndërsa edhe në një tjetër pozë erdhi joshëse nga ballkoni.

Beatrix ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, por përmes këtyr imazheve nuk i lë fansat ta harrojnë. /Lajmi.net/