Beatrix pozon joshëse në pasqyrë

0:09 | 23 Shtator 2021

Bukuroshja ka publikuar fotot joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka postuar disa imazhe të shkrepura në pasqyrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Ajo theksoi format trupore edhe kësaj radhe theksoi format trupore në fotografitë e postuara në Instagram

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Pas publikimit të fotografive ajo pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj./Lajmi.net/