Beatrix me pozë të re, tregon këmbët e gjata e veshur shkurt 

18:10 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Beatrix Ramosaj ka pozuar sërish në Instagram.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj këtë verë ka publikuar shpesh foto provokative, shkruan lajmi.net.

Që nga projekti muzikor “Ndjenjë”, atë të tillë e kemi parë vetëm në foto e video që i publikon në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Beatrix joshëse ka ardhur edhe në foton e fundit ku tregon këmbët e gjata e seksi.

“Dhe pyes veten….”, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

and I wonder… ?

A post shared by ?????? ♥ (@beatrixramosaj) on