BE: I pashmangshëm demarkacioni (VIDEO) – Lajmi.net
BE: I pashmangshëm demarkacioni (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:38, 13 March 2018

Kështu po thotë Bashkimi Evropian për Tribuna Channel.

Po kërkojnë që sa më shpejt të ratifikohet marrëveshja dhe t’i hapet rrugë liberalizimit të vizave.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO