Bayerni mposht Realin (Video)

Bayern Munich ka arritur të shënojë fitore minimale me rezultat 1-0 në takimin e zhvilluar në kuadër të Audi Cup ndaj Real Madridit.

Sport

05/08/2015 22:36

Pjesa e parë ishte mjaft e qetë, pasi të dy skuadrat ishin mjafë të kujdeshme për t’i mbajtur portat e paprekura.

Sidoqoftë, në minutën e 88’ Robert Lewandowski shënon për të kaluar skuadrën e Bayernit në epërsi.

Deri në fund nuk kishte ndonjë gol tjetër, dhe kështu Bayerni del fitues nga takimi kundër Real Madridit.

YouTube player