Bayerni i pandalshëm (Video)

Bayern Munichu ka arritur të shënojë fitore të lartë me rezultat 4-0 në Bundesligë, duke vazhduar kështu marshin në drejtim të titullit të Kampionatit Gjerman.

Sport

14/03/2015 17:26

Në pjesën e parë Bayerni arriti të shënojë dy gola me anë të Mullerit (24′) dhe Alabas (45′).

Në pjesën e dytë vijnë dhe dy gola tjerë nga skuadra Bavareze dhe të dy gola u shënuan nga Lewandowski (76′ 91′).

Me këtë fitore, Bayerni është në vendin e parë me 61 pikë, 11 më shumë se Wolfsburgu që është në vendin e dytë.

https://vine.co/v/O99zMMjdnWY
https://vine.co/v/O99bzTQVMZg
https://vine.co/v/O99wLU6JVJQ