Bayerni e merr vendimin për James

Klubi bavarez ka vendosur të blejë James Rodriguez për 42 milionë euro.

Sport

02/04/2018 10:00

Bayern Munchen e ka marrë vendimin përfundimtar për James Rodriguez.

Klubi bavarez ka vendosur të blejë James Rodriguez për 42 milionë euro, përcjellë “Lajmi.net”.

Duke shtuar këtu edhe 13 milionë të tjera, në total Reali fiton 55 milionë euro nga kolumbiani.

James e nisi aventurën mes shumë dyshimeve në “Alianz Arena”, por tani është ambientuar dhe ka fituar respektin e të gjithëve. /Lajmi.net/