Bayerni e deklason Kolnin (VIDEO)

Bayern Munich e ka mposhtur Kolnin me rezultat 4:0, për ta vazhduar bilancin e qindpërqindtë të fitoreve në Bundesligë nga 10 ndeshje. Robben, Vidal, Lewandowski dhe Muller nga penalltia shënuan për bavarezët.