Bayerni dhe Reali garojnë për Sterlingun

Dy gjigantët botëror, Bayern Munich dhe Real Madridi janë duke garuar për të transferuar superyllin e Real Madridit, Raheem Sterling.

Sport

14/03/2015 21:00

Sipas raportit të bërë nga e përditshmja angleze, The Sun, mësojmë se Bayerni dhe Real Madridi janë duke garuar për të transferuar Sterlingun.

Bisedimet e Sterlingun për të rinovuar kontratën e tij me Liverpoolin ende nuk janë duke shkuar mirë, dhe nuk është befasi që lojtari të largohet nga Anfield.

Sipas raporteve, Bayerni dhe Reali janë duke garuar dhe janë të gatshëm të derdhin milionat për të transferuar lojtarin anglez.