Bayern Munich shet Vidalin – Lajmi.net
Bayern Munich shet Vidalin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:19, 25 July 2018
Karl-Heinz Rummenigge ka bërë të ditur se Arturo Vidal është i lirë të largohet nga Allianz Arena.

Bayern Munich ka dhënë aprovimin për largimin e mesfushorit Arturo Vidal.

Zyrtari i lartë i skuadrës kampione nga Bundesliga, Karl-Heinz Rummenigge ka bërë të ditur se ylli kilian është i lirë të largohet nga Allianz Arena.

“Atij i takon të marrë vendimin final për të ardhmen e tij”, deklaroi Rummenigge, përcjell “lajmi.net”.

Vidal ka kontratë me Bayern Munichun deri në qershor të vitit 2019. Ai kërkohet nga Atletico Madrid, Inter, Milan dhe Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO