Bayern Munich në gjysmëfinale të Kupës

Bayern Munich ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë, pasi ka mposhtur 3:0 Schalken në ‘Alianz Arena’, me dy gola të shënuara nga Lewandowski dhe një gol nga Alcantara.

Sport

01/03/2017 22:38

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6