Bayern Munich – Juventus, ky është ekipi në të cilin është dashuruar Mandzukic – Lajmi.net
Bayern Munich – Juventus, ky është ekipi në të cilin është dashuruar Mandzukic
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:21, 14 September 2018
Ivan Cvjetkovic ka shpjeguar se sulmuesi kroat është shumë i lumtur te ekipi nga Torino.

Mario Mandzukic është i dashuruar me ekipin e Juventusit.

Menaxheri i tij, Ivan Cvjetkovic ka shpjeguar se sulmuesi kroat është shumë i lumtur te ekipi nga Torino.

Ai po ashtu ka thënë se “Bianconerët” kanë zgjuar dashurinë e Mandzukicit, më shumë se ish skuadra e tij, Bayern Munich, përcjell “lajmi.net”.

“Me kalimin e sezoneve, Mario Mandzukic është dashuruar në Juventusin, në klubin dhe tifozët. Ndoshta vetëm në Bayern Munich ishte kaq i lidhur dhe i bindur, por në Juventus edhe më shumë”, deklaroi Cvjetkovic. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO