Bayern Munich – Dortmund, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Bayern Munich – Dortmund, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:42, 31 March 2018
Bayern Munich ka deklasuar Borussia Dortmundin me shifrat 6-0 në "Allianz Arena", duke turpëruar verdhezinjtë dhe i larguar me kokë ulur.

Ai që hap goleadën është Lewandowski në minutën e 5′-të.

Më pas golat për bavarezët i shënoi: Rodriguez (14′), Muller (23′), Lewandowski (44′ & 84′), Ribery (45+1).

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO