Bayern e mendon Ronaldon si zëvendësues të Lewandowskit

Sport

23/06/2022 22:19

Bayern Munich po e mendon transferimin e Cristiano Ronaldos, si zëvendësues të Robert Lewandowskit.

Sipas lajmeve që po qarkullojnë së fundmi, thuhet se Bayerni po mendon transferimin e Ronaldos, transmeton lajmi.net.

Sulmuesi polak, Lewandowski këtë verë pritet të transferohet te Barcelona, andaj ekipi bavarez janë në kërkim të një zëvendësuesi.

Ronaldo nuk duket i kënaqur te Manchester United dhe thuhet se nga drejtuesit e klubit gjerman po shihet si ideal për sulmin e tyre.

Mbetet të shihet nëse do të ndodhë një lëvizje e portugezit në ‘Allianz Arena’./Lajmi.net/