Bayern – Atletico, shënohet gol i “çmendur” (VIDEO)

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Atletico Madridit me golin e shënuar nga Lewandowski.

Sport

06/12/2016 21:18


Robert Lewandowski Super GOAL HD – Bayern… by PatsaN4ik
Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.