Bayern argëtohet pa Shaqirin (Video)

Futbollistët e Bayern Munichut nuk duken të brengosur për largimin e Xherdan Shaqirit. Ata janë duke u argëtuar gjatë kampit stërvitor në Doha. 

Sport

15/01/2015 13:29

Kampioni në fuqi i Bundesligës, dhe lideri i tabelës, Bayern Munich, gjendet në Doha ku është duke u përgatitur për pjesën e dytë të sezonit.

Dhe, trajneri Pep Guardiola është përkujdesur që seancat stërvitore të jenë mjaft argëtuese me lojë futboll-tenis.

Po ashtu, skuadra nuk duket të jetë fare e mërzitur për largimin e mesfushorit Xherdan Shaqiri i cili iu bashkua Interit më herët gjatë këtij afati kalimtar të janarit.