“Batutat e Edona James i pëlqejnë”, Anita tregon të preferuarën e Ramush Haradinajt

Një ndër personazhet më të komentuara për deklarata interesante është edhe opinionistja e “Big Brother VIP Kosova”, Anita Haradinaj. Rreth zhvillimeve të fundit, ajo ka folur ekskluzivisht për ekipin tonë, shkruan lajmi.net. Gazetarja e lajmi.net, Florjana Hoti, nuk ka hezituar ta “ngacmojë” edhe lidhur me mendimin e bashkëshortit të saj, njëherit ish kryeministrin, Ramush Haradinaj.…

ShowBiz

04/12/2023 22:05

Një ndër personazhet më të komentuara për deklarata interesante është edhe opinionistja e “Big Brother VIP Kosova”, Anita Haradinaj.

Rreth zhvillimeve të fundit, ajo ka folur ekskluzivisht për ekipin tonë, shkruan lajmi.net.

Gazetarja e lajmi.net, Florjana Hoti, nuk ka hezituar ta “ngacmojë” edhe lidhur me mendimin e bashkëshortit të saj, njëherit ish kryeministrin, Ramush Haradinaj.

A e sheh Ramushi “Big Brotherin”, çfarë mendon për opinionin e saj, si dhe kush është i preferuari i tij.

Se çfarë tha ajo mund ta ndiqni në videon e mëposhtme: