BATE 0:1 Chelsea, notat e lojtarëve – Lajmi.net
BATE 0:1 Chelsea, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:57, 8 November 2018
Ka përfunduar edhe ndeshja e katërt me fitore për Chelsean në kuadër të Ligës së Evropës.

Londinezët e fituan ndeshjen ndaj BATE Borisov me rezultatin minimal 0:1, shkruan lajmi.net.

Golin e vetëm të këtij takimi e realizoi sulmuesi francez i Chelsea, Olivier Giroud.

Rezultati u zhbllokua tek në pjesën e dytë, saktësisht në minutën e 52’ të takimit.

Me këtë fitore londinezët grumbullojnë 12 pikë dhe sigurojnë kalimin në fazën tjetër.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO