Bashkohen Tuna dhe Cozman! (FOTO)

Tuna dhe Cozman duket se janë bërë sërish bashkë.

ShowBiz

23/10/2015 11:10

Çifti, për ndarjen e të cilëve është bërë një bujë e madhe, duket se nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Është mësuar se ata e kanë vazhduar romancën aty ku e kanë lënë, e madje Telegrafi mëson se ata edhe janë parë bashkë dje pasdite, në veturën e reperit dhe Tuna i ka dhënë një puthje atij, transmeton lajmi.net.

Gjithashtu, si për konfirmim, fotografitë ‘selfie’ të djeshme të postuar nga Tuna janë bërë pikërisht në veturën e Cozman, gjatë udhëtimit të tyre për në Fushë Kosovë./Lajmi.net

https://instagram.com/p/9Jb8b2wED1/?taken-by=tunasejdi

https://instagram.com/p/9JdVqtQEGd/?taken-by=tunasejdi