Baseli barazon ndaj Cityt – Lajmi.net
Baseli barazon ndaj Cityt
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:09, 7 March 2018
Golin e ka shënuar Elyounoussi.

Baseli ka barazuar rezultatin ndaj Manchester Cityt.

Golin e ka shënuar Elyounoussi.

Tani rezultati është 1:1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO