Barcelona zbulon koreografinë e finales (FOTO)

Barcelona ka publikuar pamjen e koreografisë që do të realizohet nga tifozët e saj para fillimit të ndeshjes finale në Ligën e Kampionëve kundër Juventusit.

Sport

03/06/2015 13:56

Barcelona ka zbuluar koreografinë për finalen e Ligës së Kampionëve.

Gjiganti katalan do të luajë kundër Juventusit të shtunën në Berlin në stadiumin Olimpik.

Dhe, në sektorin që i takon tifozëve të gjigantit nga Camp Nou do të shpaloset thënia e famshme: “Mes que un club”.