Barcelona – Valencia, lojtari i ndeshjes

Luis Suarez është shpallur lojtari i ndeshjes Barcelona – Valencia.

Sport

03/02/2016 23:17

Luis Suarez, është shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes Barcelona – Valencia, të cilën katalunasit e fituan 7:0.

Uruguajani realizoi katër herë dhe asistoi në një gol, përcjell Lajmi.net.

Ai është vlerësuar me notën maksimale 10, për paraqitjen e tij në këtë përballje.

Lionel Messi i  realizoi tre golat e tjerë të Barçës.