Barcelona transferon mesfushorin që ka mahnitur botën (FOTO)

Barcelona ka vendosur ta transferojë talentin e madh të Celticut, Karamoko Dembele.

Sport

24/11/2016 14:49

Karaomoko Dembele do të jetë përforcimi i Barcelonës për të ardhmen.

Talenti 13-vjeç i Celticut është objektiv i gjigantit katalan.

E përditshmja sportive katalane “Sport” ka bërë të ditur se kampioni i La Ligës ka vendosur të transferojë mesfushorin që ka mahnitur botën me talentin e tij, përcjell “Lajmi.net”.

Dembele konsiderohet si futbollist me të ardhme të ndritur.

Dhe, Barcelona dëshiron ta ketë në “Camp Nou”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.