Barcelona – Real Madrid, rezultati i pabesueshëm (VIDEO)

Real Madrid e mposhti Barcelonën me rezultat të thellë 102-63 në ballafaqimin e tyre në EuroLeague. Gjiganti katalan vuajti shumë mungesat e Navarro, Doellman, Ribas, Claver dhe Lawal.

Sport

19/11/2016 08:33

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.