Barcelona publikon listën për ndeshjen me Malagan

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Malagas.

Sport

19/11/2016 12:59

Lista e Barcelonës:

Ter Stegen, Cillessen, Gerard Piqué, Rakitic, Sergio Busquets, Denis Suárez, Arda, Messi, Neymar Jr., Rafinha, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Aleix Vidal, Marlon.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.