Barcelona – PSG, do të qesheni çfarë thotë Jese

Jese Rodriguez ka dhënë një mesazh për ndeshjen e kthimit mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Sport

01/03/2017 08:18

Sulmuesi i Las Palmas, Jese Rodriguez ka ngacmuar Barcelonën para ndeshjes së kthimit kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Gjiganti katalan është mposhtur me rezultat 4:0 në duelin e parë.

Dhe, Jese ka thënë se për rikthime të mëdha është ish skuadra e tij Real Madrid, përcjell “lajmi.net”.

“Rikthimi i Barcelonës ndaj PSG? Këtë e bën Real Madrid”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6