Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga – Lajmi.net
Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliSport 9:15, 12 January 2019
Skuadra e Barcelonës është aktivizuar për të transferuar një lojtar për fazën e sulmit.

Munir El Hadadi është lojtari i fundit që është larguar nga “Camp Nou” në drejtim të Sevillas, dhe largimi i tij lë hapësira në sulmin e Barcës.

Kështu, ata po e vëzhgojnë situatën e njërit nga sulmuesve më premtues në Bundesliga, Luka Jovic, raporton “Mundo Deportivo”, transmeton lajmi.net.

Sulmuesi serb ka shënuar 12 gola në 15 paraqitje me Eintracht Frankfurt në Bundesliga këtë sezon, duke tërhequr kështu vëmendjen e skuadrave të mëdha.

Barcelona ka bërë të ditur interesimin për të, mirëpo asnjë marrëveshje me lojtarin nuk do të arrihet para verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO