Barcelona – Monchengladbach, ky lojtar shënon edhe golin e tretë (VIDEO)

Arda Turan ka kompletuar hattrikun ndaj Monchengladbach, duke rritur epërsinë e Barcelonës në 4:0.

Sport

06/12/2016 22:11


Arda Turan 4:0 Amazing Hattrick Goal HD… by HdGoal

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.