Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin – Lajmi.net
Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 18:14, 15 April 2019
Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford.

Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës.

Skuadra katalonase është e gatshme që t’i paguajë 105 milionë euro për t’i marrë shërbimet e sulmuesit anglez, përcjell lajmi.net.

Barcelona ka dërguar disa herë skautët për ta shikuar nga afër lojën e Rashford, mirëpo Manchester United po refuzon ta shesë atë.

E ardhmja e sulmuesit anglez do të varet nga dëshira e tij, nëse dëshiron të qëndrojë apo të largohet në drejtim të Spanjës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO