Barcelona – Leganes, formacionet zyrtare

Barcelona do të tentojë të rikthehet te fitorja këtë xhiro në La Liga, pas barazimi 2:2 në udhëtim te Sevilla.

Sport

07/04/2018 19:29

Liderët e kampionatit spanjoll, në ‘Camo Nou’ presin Leganes.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Leganes fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Vermaelen; Sergi Roberto, Rakitic, Coutinho, André Gomes, Dembélé, Messi, Suárez

Leganes: