Barcelona kualifikohet në gjysmëfinale me fitore (Video)

Barcelona ka arritur të shënojë fitore edhe në ndeshjen kthyese ndaj PSG-s duke u kualifikuar kështu për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Sport

21/04/2015 22:35

Neymar arriti që të shënojë (14’ 34’) dy gola në pjesën e parë të këtij takimi për t’i dhënë epërsinë e dyfisht skuadrës së tij.

Pjesa e dytë ishte shumë e qetë dhe me shumë pak raste për shënim, pasi të dy skuadrat duket se ishin të kënaqura me këtë barazim.

Barcelona kështu kualifikohet për në gjysmëfinale, teksa kundërshtari i saj do të mësohet me short që do të hidhet këtë të premte.

https://vine.co/v/eaJbvJE9196
https://vine.co/v/eaJJY9x6nV7