‘Barcelona ka 10 lojtarë dhe një alien’

Presidenti i Sevilla, Jose Castro ka thurur plotë lavdata për Leo Messin duke e konsideruar si alien.

Sport

12/08/2015 20:42

Barcelona mposhti Sevillan dje në finalen e Superkupës së UEFA në një ndeshje tejet dramatike e cila u mbyll 5-4.

”Jam i lumtur me skuadrën time, ata dhanë gjithçka nga vetja dhe nuk u dorëzuan për asnjë moment”

”Ne kishim shanse edhe kur rezultati ishte 5-4. Barcelona ka ekip të jashtëzakonshëm, 10 lojtarë dhe një alien si Messi”, tha Castro.