Barcelona ia bën ‘bajat’ Realit, transferon një super futbollist (FOTO)

Barcelona ka zgjedhur përforcimin e ri.

Sport

09/12/2016 08:41

Barcelona ka vendosur, objektivi i parë për të rinovuar mbrojtjen është Marquinhos.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” ka bërë të ditur se gjiganti nga “Camp Nou” do ta transferojë mbrojtësin e Paris Saint-Germain pas përfundimit të këtij sezoni.

Marquinhos për një kohë ishte përmendur si objektiv i Real Madridit, përcjell “Lajmi.net”.

Por, në fund ai duket se do të përfundojë tek Barcelona që në këtë mënyrë do të fitojë një tjetër duel të tregut ndaj “Los Blancos”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.