Barcelona fiton me vështirësi (VIDEO)

Barcelona e ka shënuar një fitore të vështirë ndaj skuadrës së fundit në tabelë Levante.

Sport

07/02/2016 13:49

Barcelona e ka mposhtur Levanten 0:2 në xhiron e 23 në La Liga.

Navarro me një autogol në minutën e 21 dhe Suarez në 90+2 ishin realizatorët e kësaj ndeshje

Katalunasit tani kryesojnë me 54 pikë dhe një ndeshje më pak në La Liga.

YouTube player
YouTube player