Barcelona e zyrtarizon Arthurin – Lajmi.net
Barcelona e zyrtarizon Arthurin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:44, 9 July 2018
Barcelona ka befasuar sot me një transferim të saj.

Ata kanë transferuar mesfushorin Arthur nga Brazili për afër 40 milionë euro.

Mesfushori 21 vjeçar ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare me kampionët e La Ligas derisa raportohet se mund të largohet nga Barcelona vetëm për atë skuadër që jep 360 milionë euro për të.

Kjo është klauzola e lirimit që ja ka vënë Barcelona lojtarit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO