Barcelona befason tifozët me përforcimin e ri – Lajmi.net
Barcelona befason tifozët me përforcimin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:23, 11 July 2018
Barcelona në bisedime për një përforcim nga Paris Saint-Germain.

Barcelona ka identifikuar një përforcim të ri.

“Marca” shkruan se drejtuesit e klubit katalan janë nisur për në Paris për të formalizuar bisedimet për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot.

Barcelona kërkon një përforcim të ri në mesfushë pas largimit të Andres Iniestas, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Rabiot mund të jetë një blerje më e mirë dhe më e lehtë për faktin se PSG është i detyruar të shesë për të përmirësuar bilancin financiar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO